Zakaz palenia Płatność kartą Internet bezprzewodowy

Ocena:

1!

Smooth Jazz Club

Smooth Jazz Club to miejsce, w którym wielbiciele jazzu i pokrewnych gatunków muzycznych, miło spędzą czas, słuchając dobrej muzyki, delektując się wybornymi drinkami i smakując potrawy kuchni międzynarodowej.

W Smooth Jazz Club organizowane są cykliczne imprezy muzyczne. Przynajmniej raz w tygodniu odbywają się tu koncerty zespołów, zarówno jazzowych, jak i tych specjalizujących się w pokrewnych gatunkach muzycznych. Mimo krótkiej historii, odbyło się u nas już kilka koncertów. W klubie organizowane są muzyczne wieczory tematyczne, poświęcone poszczególnym muzykom i gatunkom muzycznym, a także projekcje koncertów i filmów muzycznych.

Smooth Jazz Club to lokal o charakterze pubowo-klubowym, programowo ukierunkowany na wyrobionego muzycznie klienta. Wnętrze lokalu to połączenie tradycyjnego, utrzymanego w eleganckim stylu pubu, z elementami nowoczesnymi, charakterystycznymi dla lokali klubowych.

Ponieważ nie samym jazzem człowiek żyje, w sobotnie wieczory przy muzyce lat 80-90, staramy się wraz z naszymi gośćmi odpocząć po trudach całego tygodnia. Niezapomniane przeboje w tanecznych rytmach, jak zwykle wypełniają nasz parkiet w całości.
W każdą sobotę Dyskoteka Dorosłego Człowieka: przeboje z lat 70, 80, 90, latino.
Kategorie: Kluby Puby
Numer telefonu: 605-546-105
www: smoothjazzclub.com.pl
Godziny otwarcia:
Wtorek - Niedziela: 18 - Ostatni goście
Przykładowa cena kawy: Brak informacji
Przykładowa cena piwa: Brak informacji
Przykładowa cena wody mineralnej: Brak informacji

Opinie (1)

Bywalcy (0)